czwartek, 13 grudnia 2012

Day 15&13

Day 15. (Dec 11th) A favorite Christmas movie.


Ojjj mam dużo, uwielbiam je, naprawdę! Wybaczcie, że nie ma tu czarno-białych, tradycyjnych filmów jednak nie lubię takich oglądać ;)


Kevin sam w domu - Home Alone

To po prostu klasyk, widziałam już w telewizji chyba z 2 tygodnie temu ;) Wszystkie części lubię i sądzę, że święta bez  Kevina to nie święta. Chyba nie muszę nikomu przedstawiać tego filmu.
60059_3523220338812_736060789_n_large577949_10151226438660674_764622262_n_large
Tumblr_mets1796zu1s06fb1o1_400_large

Wesołych Świąt -Deck the Halls

Rodzinna komedia o zaciętej rywalizacji, skłóconych sąsiadach i radosnym świątecznym nastroju. Film wypełniony jest wszystkim, co tylko możliwym - od dorocznej rodzinnej fotografii po uroczyste ubranie choinki i wspólne kolędowanie z sąsiadami. Główną atrakcją jest udekorowanie swojego domu lampkami tak by był widoczny z kosmosu! Naprawdę bardzo fajny, lekki film na święta.Ekspres polarnyHistoria 8-letniego chłopca, który zaczyna tracić wiarę w istnienie Świętego Mikołaja. W Wigilię Bożego Narodzenia zostaje obudzony przez nadjeżdżający pociąg. Osobliwy pan Konduktor zaprasza chłopca w niezwykłą podróż na sam Biegun Północny. Podczas podróży poznaje on trójkę nowych przyjaciół, z którymi przeżyje wiele niezwykłych przygód i, co najważniejsze - odzyska wiarę w Mikołaja.

Polar_express_largeCartoon-movie-mustaches-polar-express-quote-favim.com-153545_largeŚnięty Mikołaj - The Santa Clause


35-letni, rozwiedziony businessman Scott Calvin spędza Wigilię wraz z synem Charlie'm. W nocy budzi ich niezwykły łoskot - to Święty Mikołaj spadł z dachu. Scott zmuszony jest go zastąpić. Nakłada jego magiczny, czerwony płaszcz i... przyjmuje na siebie wszystkie związane z tym obowiązki - gwałtownie tyje, na twarzy pojawia mu się śnieżno-biała broda. Scott zaczyna sobie zdawać sprawę, że w trakcie najbliższych Świąt Bożego Narodzenia to właśnie on będzie wyczekiwany i wypatrywany przez dzieci na całym świecie. 
ELF


Buddy jeszcze jako niemowlę zostaje przygarnięty przez elfy Świętego Mikołaja. Gdy zaczyna dorastać, sieje spustoszenie na Biegunie Północnym z powodu swoich rozmiarów. Musi więc przenieść się do świata ludzi, dlatego wyjeżdża do Nowego Jorku w poszukiwaniu ojca i swojego miejsca na ziemi. Okazuje się jednak, że życie w wielkim mieście nie należy do przyjemności. Jego biologiczny ojciec jest chciwym sknerą, a ośmioletni przyrodni brat Buddy'ego nie wierzy w Świętego Mikołaja. Buddy będzie więc musiał odzyskać rodzinę, poznać swoje przeznaczenie oraz ocalić Święta dla Nowego Jorku i całego świata.

Przetrwać święta - Surviving Christmas

Zamożny mężczyzna, stojący przed smutną perspektywą spędzenia po raz kolejny Bożego Narodzenia samotnie, postanawia wrócić do domu, w którym mieszkał jako dziecko i zaproponować jego obecnym mieszkańcom, by w zamian za sporą sumę pieniędzy, stali się jego "rodziną na święta".

Day 13. (Dec 13th) Hardest person to buy for?


Chyba mój tata ;) Jest złotą rączką, elektrykiem. Mam wrażenie, że on naprawdę wszystko ma. Nie ma konkretnego hobby oprócz tego, a ja nie znam się na narzędziach, żeby mu kupić coś w tym stylu. Dlatego jak jest jakaś okazja od wszelkich babć i ciotek zawsze dostaje koszule albo jakieś perfumy.. biedny ;)


1 komentarz:

  1. Νice post! :*

    http://landing-in-fashion.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń

Bardzo się cieszę, że jesteś na moim blogu.
Napisz mi, co o nim sądzisz i zajrzyj tu jeszcze ;)