środa, 3 października 2012

See heaven's got a plan for you

Pogoda nie zachęca do wychodzenia z domu już od kilku dni :( U Was też tak jest? Dzisiaj spędzam dzień pod cieplutką kołdrą, ponieważ jestem chora. Powoli zaczynają się pierwsze kartkówki i sprawdziany, więc w przerwie między uczeniem się  a nadrabianiem blogowych zaległości (tak, tak- obserwowane blogi same się nie przeczytają) weszłam na chwilę podzielić się moimi ostatnio ulubionymi piosenkami. [Ehh ale długie zdanie mi wyszło ;p]

Bardzo optymistyczna piosenka :D

Tą piosenkę polubiłam gdy tylko usłyszałam jej pierwsze sekundy! Uwielbiam ją śpiewać (pomimo fałszowania) dlatego wklejam tu filmik z jej tekstem.


Kilka dni temu odkryłam tą piosenkarkę i mimo popularności I Follow Rivers bardziej polubiłam tą, nie wiem czemu


I jeszcze Bronte i Try, skoro przeszłam do bardziej spokojnych i nastrojowych piosenek

Muzyka jest dla mnie bardzo ważną rzeczą. Mogłabym nawet powiedzieć częścią życia, ponieważ słucham jej mniej więcej 7-8h dziennie (to aż 1/3 dnia!), a w weekendy często cały czas. Przytłacza mnie cisza, nie znoszę jej. Nawet jak się uczę to muszę mieć cichutko coś włączone :) Cieszy mnie każdy nowo znaleziony kawałek, który mi się spodoba. Nie ważne czy wolny czy szybki, musi mieć w sobie "to coś".
Jestem pewna, że gdybym była obdarzona lepszym głosem, na pewno związałabym z tym swoją przyszłość. Niestety ;(

1 komentarz:

  1. U mnie muzycznie chwilowy przestój, w pracy słucham głównie radia, a w domu po powrocie rozkoszuję się ciszą... Przyjemnie tak nie musieć skupiać się na żadnych dźwiękach po całym dniu w hałasie. Swojego czasu nie rozstawałam się z odtwarzaczem mp3...:)

    OdpowiedzUsuń

Bardzo się cieszę, że jesteś na moim blogu.
Napisz mi, co o nim sądzisz i zajrzyj tu jeszcze ;)