środa, 13 lutego 2013

Wire Rings

Dzisiaj pokażę Wam coś, co każda z łatwością może zrobić w domu. Jeśli nie macie narzędzi, nie martwcie się- spytajcie brata, męża czy tatę. Na pewno coś znajdą!

Pierścionki są bardzo łatwe do wykonania. Świetne jest to, że większość ma możliwość dopasowywania do palca. I oczywiście jest tak wiele pomysłów na ich zrobienie- oprócz ciekawych kształtów można dodać np. koraliki czy szlachetne lub kolorowe kamyczki :)

Przedstawiam Wam trzy szybkie i łatwe instrukcje na wykonanie pierścionków z kawałka drutu :)
Potrzebujecie szczypiec, czegoś do ucięcia drutu (w zależności od jego grubości mogą wystarczyć nawet nożyczki) i oczywiście wybranego drucika. Ja jeszcze do pomocy wzięłam pomadkę do ust- dobrze się na niej wygina drut w kształt koła (może posłużyć do tego również np. lakier do paznokci lub coś innego, co ma okrągły kształt i średnicę zbliżoną do waszych palców)

(KLIKNIJCIE zdjęcie aby powiększyć)



A to moja cała kolekcja:

Znalazłam również takie zdjęcia, jednak kokardka mi nie wychodzi (chyba mam za sztywny drucik do tego), dlatego robić napisy nawet nie będę próbowała ;) Tak samo jak ten z kotem. Może jednak komuś z Was się uda!

563948_433296843374783_1921164633_n_large

LINK do instrukcji tego:

poniedziałek, 11 lutego 2013

Poniedziałkowy Cytat

Tumblr_mhh3wsclmn1r8z7t9o1_500_large
Na szczęście od dzisiaj (a raczej od 13:20 w czwartek) mam ferie!
Takie mini wakacje, trwające ich 1/4
Albo ... osiem razy dłuższy weekend ;)

piątek, 8 lutego 2013

Love Story

Ostatnio mniej pisałam, miałam dość dziwny i zapracowany tydzień. Jednak oficjalnie mogę stwierdzić że wczoraj o 13:20 zaczęłam dwutygodniowe FERIE!
Dzisiaj zamiast ośmiu lekcji (7:10-14:10) powinnam mieć tylko 4. przepadły nam dwie pierwsze lekcje hiszpańskiego, dwie ostatnie chemii, a reszta lekcji była z zastępstwami. A z okazji ferii i walentynek miał odbyć się mecz nauczyciele-uczniowie. Dlatego na dwie lekcje matematyki, jedną polskiego i wf nie poszłam do szkoły ;)

Teraz siedzę sobie pod ciepłym kocem pijąc herbatę. 

Ostatnio prześladuje mnie ta piosenka





Słuchając tego pierwszy raz, nie miałam pojęcia, że to śpiewa Madonna




Jedna z dziwniejszych, które ostatnio słyszałam






Dostałam link do filmiku od koleżanki i jest tak świetny, że muszę się z Wami nim podzielić




A przy okazji pokażę Wam efekt mojej wczorajszej nudy ;) Może nie za ambitne ale...

niedziela, 3 lutego 2013

Day 22: Inspired by a song


Ciężko było znaleźć teledysk, z którego dało by się coś skopiować na paznokcie.. tym bardziej z moim (a raczej brakiem) entuzjazmem i zdolnościami. Uznałam, że będę po kolei oglądać moje ostatnio ulubione piosenki.
I jakimś cudem ta mi się spodobała. Normalnie nie jest w moim stylu ale...